Styrelse

Ordförande Vice ordförande Sekreterare Kassör
Jonas Öhrn Eva Andersson Eva Ohlsson Monica Ekman
Sjunnerups Gård
243 93 Höör
Rotenäs 318
462 96 Frändefors
Ryssbol 11
755 96 Uppsala
Svanstigen 9
186 91 Vallentuna
0413-540430 0521-256080
073-5431084
070-5368017 070-7263331
ordforande@ssuk.se eva.andersson@ssuk.se sekreterare@ssuk.se kassor@ssuk.se
Presentation Presentation Presentation Presentation
Ledamot Ledamot Ledamot  
Carina Lundgren Daniel Granqvist Torsten Hagsäter  
 
  Lundgårdsvägen 23
702 29 Örebro
Settervägen 30
302 64 Halmstad
 
  019-6114251
073-1532538
076-3363775  
carina.lundgren@ssuk.se daniel.granqvist@ssuk.se torsten.hagsater@ssuk.se  
Presentation Presentation Presentation  
Suppleant Suppleant Suppleant Suppleant
Michael Kjörling Ann Svensson Bengt Silverin Monika Ölén Krüger
Skörstorp Pirkum
521 91 Falköping
Saringe Björksäter 331
747 93 Alunda
Vävstigen 5
449 51 Alafors
 
0515-37256 0174-12335
0706-952335
0705-814908  
michael.kjorling@ssuk.se ann.svensson@ssuk.se bengt.silverin@ssuk.se monika.olen.kruger@ssuk.se
  Presentation Presentation Presentation